Стимпанк

Стимпанк

Стимпанк - це сучасний творчий стиль, що витікає із наукової фантастики. І це більше, ніж лише мода чи свято.

Він охоплює різноманітні сфери, такі як живопис, дизайн і біжутерія. Сучасний стимпанк розвинувся у власну субкультуру, яку відчувають і люблять як молоді, так і люди похилого віку. Вечірки у стилі Стимпанк підкорили серця багатьох любителів мистецтва та людей з різними  захопленями.

Термін Стімпанк уперше з'явився у 80-х роках. Однак твори, що стали його попередниками, були видані дещо раніше, у 60-70-х роках. Саме завдяки науковій фантастиці XIX століття народився Стімпанк. Мері Шеллі, Герберт Уеллс та Жюль Верн є шанувальниками Стімпанку та засновникам цього напряму.

Є декілька відмітних ознак Стилю Стимпанку. По-перше, головний елемент цієї культури - механіка в різних проявах. Найчастіше – парові двигуни та ті технічні досягнення, які рухаються за рахунок пари. Цей елемент є візитною карткою цього стилю. Важливим елементом для стилю Стімпанк є гогли - окуляри, що нагадують окуляри для зварювання або плавання.

У цьому оригінальному напрямку мистецтва акцент зроблено на поєднанні механічного й ретро-стилю, що створює характерний світ Стимпанк. Це яскраве злиття минулого і сучасності, де сучасний світ відтворюється у контексті минулого.

Ми раді допомогти вам підібрати образ для вечірки у стилі Стимпанк. На сайті ви побачите варіанти комбінування різних аксесуарів - від гоглів, масок і капелюхів до прикрас - для створення унікального костюма у стилі Стимпанк.

В сучасному суспільстві та масовій культурі спостерігаються тенденції, які свідчать про зростаючу популярність стилістики "Стімпанк" як формуючої субкультури. Цей стиль все більше проникає у графіку, ілюстрації, скульптуру, дизайн та навіть у світ комп'ютерних ігор.

Наш інтернет-магазин magic Party Shop пропонує вам широкий вибір товарів для створення неповторного образу на вечірку у стилі Стімпанк.

Ми допоможемо вам підібрати унікальний образ, використовуючи різноманітні аксесуари та елементи: окуляри-гогли, маски, капелюхи, прикраси та багато іншого. Великий вибір дозволить вам експериментувати з образами та створювати неповторні костюми Стімпанк, які вразять вашіх друзів на будь-якій вечірці чи корпоративі.

Отже, завітайте до нас за костюмами, аксесуарами, атрибутикою та прикрасами, щоб зробити вашу вечірку чи захід надзвичайною та запам'ятовуваною. Купуйте якісні та стильні речі в нашому інтернет-магазині Magic Party Shop та створюйте неповторний образ у стилі Стімпанк!


Порівняння товарів (0)


Капелюх-циліндр Стімпанк

Капелюх-циліндр Стімпанк

Оригінальний циліндр з механістичними елементами допоможе Вам створити цікавий Стімпанк-образ у стил..

240.00грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Телеграм
Вайбер Вайбер