Повітряні кулі

Повітряні кулі

Повітряні кульки - це, напевно, найголовніший товар для свята - завдяки своїй яскравості і легкості вони відразу ж створюють прекрасний настрій і відчуття свята!
Кулі бувають латексні, фольгированные і з комбінованих матеріалів.

У нашому інтернет магазині доступні для замовлення наступні види повітряних латексних куль :

  • Кулі круглі. Стандартний розмір діаметру 12 дюймів (30 см) і 10 дюймів (26 см). Такі кулі можна надувати як повітрям, так і гелієм. Вони досить великі і яскраві, в пастельній гаммі близько 12 кольорів. Якісні кулі досить добре роздуваються і практично не лопаються при надуванні.
Ми використовуємо тільки якісні кульки виробництва Італії і Бельгії, які перевірені часом і власною практикою мають досить щільні стінки і зроблені з натурального латексу. На кульках цього виду роблять також багато цікавих малюнків і написів, наприклад: повітряні кулі з малюнком "Фіксики", "Смайлики", "Пірати", "Горошок", прикольними і дуже популярними жартівливо-лайливими написами, а також з написами "З днем народження", "Ура! Дівчинка" (на народження дитини), "З днем весілля" і інші.

Існують також і інші розміри круглих куль : кулі-гіганти великого розміру (від 80 см, 1-метрових до 3 метрових), а також менше стандартного діаметру - 5 дюймів (13-15 см, з них роблять квіточки-ромашки, цифри, букви), 7 дюймів (18 см), 9 дюймів (23 см) і інші. На них як правило, малюнки і написи не наносяться.

  • Кулі для моделювання, (ШДМ, довгі кулі, кулі-ковбаски) використовуються для веселого моделювання різних фігурок, композицій з куль. Для того, щоб надути кульку потрібний спеціальний насос з тонкою шийкою. Найвідоміша проста фігурка з кулі ковбаски - собачка. Її легко зробити навіть дитині.
Моделювання з куль ШДМ - це не лише весело, але і корисно: доведено, що воно розвиває дрібну моторику рук у дітей, сприяє розвитку просторового бачення, фантазії, творчості, а також здорово допомагає зближенню батьків і дітей.

У нашому магазині товарів для свята представлені одні з кращих куль для моделювання у світі: ШДМ виробництва компанії Sempertex з Колумбії (Південна Америка), де в природних умовах збирається сік дерева гевеї, з якого роблять згодом довгі кульки-ковбаски. Це гарантує тільки позитивні емоції при моделюванні - кулька міцна, але в той же час м'який.

  • Фольговані кулі добрі тим, що вони щільні, а значить - міцні. Мають різну форму: від кругів, сердець і зірок - до фігурних тварин, мультиплікаційних героїв і ходячих фігур.  Добре витримують різні несприятливі чинники і довго літають, надуті гелієм (від 1 тижня до 1 місяця)
Набори куль в упаковках від Magic Party Shop зручні тим, що можна швидко і легко влаштувати свято самому : надути кулі, прикрасити День народження, розважитися з дітьми, моделюючи з довгих кульок різні фігурки.


Виберіть підкатегорію

Порівняння товарів (0)


Компресор для надування кульок

Компресор для надування кульок

У Magic Party Shop Ви маєте можливість купити професійний потужний електричний насос для надування л..

1650.00грн 1850.00грн

Лента (тесьма) для шаров

Лента (тесьма) для шаров

Спеціальна стрічка для зав'язування повітряних кульок у котушках довжиною по 200 метрів.Також може в..

85.00грн

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
Телеграм
Вайбер Вайбер