Доставка

Магазини Magic Party Shop (Все для свята) знаходяться у місті Херсоні та Києві.
У м. Київ ми здійснюємо доставку повітряних кульок з гелієм та товарів для свята через замовлення на сайті онлайн з подальшим підтвердженням менеджером сайту.
Точки самовивозу повітряних кульок в м. Київ знаходяться за адресами:
  • район Оболонь, вул. Героїв полку Азов 24/10
  • район Теремки, вул. Метрологічна 13
Відправляємо також товари для проведення свята по Україні.

Точки відправки Ваших замовлень Новою поштою знаходяться в Києві (Шевченківський район, вул. Дегтярівська, 58, відділення 105) та Харкові (вул. академіка Павлова, 120 відділення 6).

Забрати свій замовлений товар Ви можете одним із способів:

  • Замовити доставку святкових товарів до будь-якого міста України транспортною компанією Нова Пошта на найближче до Вашої адреси відділення. Доставка у цьому випадку становитиме від 1 до 3 робочих днів, відправка 'день-у-день', крім середи, суботи та неділі за умови підтвердження замовлення до 14.00 .
  • Замовити доставку за адресою у м. Києві та Херсоні через наш інтернет-магазин щодня з 9.00 до 20.30. З Вами зв'яжеться менеджер для уточнення часу та місця доставки. 

Важливо! Також, зверніть увагу, що повітряні та фольговані кульки доставляються містом Київ та містом Херсон наповнені гелієм, а також у ненадутому вигляді. Доставка в інші міста України кульок можлива лише у ненадутому вигляді (в упаковці).