Про нас

З необхідністю підбору аксесуарів для свята стикаються багато хто з нас, особливо перед самим святкуванням. Тільки уявіть: на носі, наприклад, День Народження Вашої дитини, Ви все-все придумали і продумали, залишилося тільки купити необхідне — але... де там!

Ви йдете в найближчий супермаркет, у відділ святкових товарів, сподіваючись знайти все для свята і бачите, що повітряні кульки є, але не такі як Ви хотіли б!

Свічок-цифр, саме, таких як Вам потрібно - немає, а одноразові тарілочки та стаканчики є лише з загальною непривабливою тематикою.

А серветок, хлопавок та холодних феєрверків для торту взагалі і в принципі немає, бо зазвичай їх завозять лише перед Новим Роком!


Тоді Ви згадуєте, що у нас на дворі все-таки вік інформації, і починаєте шукати товари, що цікавлять Вас, для свята в інтернеті.

Дещо знаходите на одному сайті, щось на іншому, щось є в наявності, а чогось ні.

Та ще й деякі менеджери магазинів відповідають холодно та сухо.

Терміни підтискають, а замовляти в 5-ти інтернет-магазинах немає сенсу - доставка дорожче вийде!

Ось і засновники майбутнього магазину Magic Party Shop (Все для свята!), подружжя Фролових зіткнулося з такою проблемою в 2010 році, коли необхідно було провести перший ювілей свого сина, якому виповнювалося 5 років!

Задля дітей – ми на все готові, для наших діток – все найкраще!

З натхненням вони склали план святкування Дня народження та список необхідних речей і було прийнято рішення – купити повітряні кульки, святкові товари та необхідні аксесуари та влаштувати імениннику справжнє свято у Піратському стилі!Але зась! Багатьох товарів для свята та аксесуарів навіть в інтернет-магазинах України складно було знайти!

Єдине, що врятувало ситуацію, – достатній запас часу до свята!

За 1,5 місяця, по крихтах було знайдено, куплено і зроблено все, що планувалося: кульки, ковпачки, тематичні тарілки, стаканчики, свічки для торту, язички-гудки, піньята, була зроблена своїми руками цифра з куль та багато іншого.

І ось після того, як весело та галасливо відсвяткували вечірку, після вдячних сяючих очей іменинника та запрошених, після маси позитивних емоцій зявилась ідея про створення студії дизайну Aeromagic, яка б вирішувала питання оформлення свят повітряними кулями.А незабаром і виникла ідея магазину святкових товарів, де буде все для свята! В якому людина може легко та просто вибрати все, що їй знадобиться для святкування!

У грудні 2013 року ця мрія здійснилася – відкрився магазин карнавальної продукції для свята Magic Party Shop, який знаходиться у найбільшому на півдні України ТРЦ Fabrika. Девізом стала фраза "Створіть свято легко!", яка відображає одночасно і кредо компанії. А через деякий час було створено інтернет-магазин для всіх мешканців України.


А у 2019 році відкрився другий, найбільший у Херсоні магазин-шоурум товарів для свята в історичній частині міста.

На сьогоднішній день проект магазину Magic Party Shop - це і оформлення повітряними кульками, і замовлення аніматорів на свята, і великий вибір (більше 800 найменувань) карнавально-святкових товарів.В 2020 році ми зареєстрували власну торгову марку Magic Party Shop ®!

Знак компанії, охорони авторських прав дає нам більш серйозний статус та відповідальність, а також дозволяє нам виробляти власну продукцію та повідомляє про захист торгової марки.

Ми - молода компанія, що динамічно розвивається, а значить, все найкраще ще попереду!