Оформлення повітряними кульками (відкриття магазинів у Києві)

Оформлення повітряними кульками (відкриття магазинів у Києві)

Пропонуємо послугу декору з кульок, як прикрасу магазину на відкриття або річницю компанії в Києві.

Як зробити, щоб відкриття чи день народження магазину, офісу, кафе чи ресторану залучило велику кількість покупців?

Звичайно ж, потрібне оформлення магазину яскравими повітряними кулями!

Ситуація з перенасиченням ринку послуг диктує свої правила - для того, щоб вас помітили і полюбили, потрібно спочатку виділитися із загальної маси.

Оформлення повітряними кульками - це яскравий сигнал для потенційного покупця, що проходить повз, і досить ефективний маркетинговий хід.

Дуже часто, навіть не встигнувши ще повністю прикрасити гірляндою з кульок фасад, ми спостерігаємо підвищений інтерес перехожих до відкриття.

Люди цікавляться, питають, деякі хочуть відразу зайти всередину. Це просто магічно діє на людей.

Все це говорить про підвищений інтерес нашої людини до чогось нового та яскравого, чим і є оформлення фасаду магазину повітряними кулями.

У більшості випадків прикраса кульками полягає у кріпленні до фасаду або вхідної групи арки або гірлянди у два, три кольори, закручених спіраллю.

Можна зробити декорування ще більш привабливим та ефективним, якщо Ви оформите внутрішнє приміщення.

Це можуть бути і квіти з кульок, і букети кульок з гелієм, і різні фігури. Чим оригінальніше і яскравіше вийде оформлення, тим краще і більше виявлятиметься інтерес покупця, клієнта.

Кілька корисних рад перед прикрасою повітряними кулями в Києві.

Перед оформленням кулями фасаду, якщо він знаходиться на вулиці, у спекотний літній час зверніть увагу на те, звідки встає сонце.

Так як латексні кульки бояться прямих ультрафіолетових променів, у випадку з ранковою сонячною стороною Вам краще відкласти прикрасу на другу половину дня, коли сонце перейде на інший бік. Цим Ви набагато продовжите термін життя арки з кульок.

До речі, арка з кульок на магазин відрізняється від гірлянди наявністю жорсткого внутрішнього каркаса, що дозволяє стабільно тримати форму і можливість закріпити її навіть за відсутності точок кріплення зверху та знизу.

Щоб дізнатися загальну кількість метрів класичної арки, гірлянди на вхід у формі літери "П" потрібно всього лише скласти Ширину отвору та Висоту, помножену на 2. При вимірах врахуйте, що ширина майбутньої гірлянди складе близько 45 см.

Можете зробити простіше - викликати нашого нас і визначитися на місці з типом декорування кульками Вашого магазину, компанії, офісу, кафе чи ресторану.

Якщо у вас запланована роздача кульок, ми пропонуємо також послугу друку на кульках в м. Київ, а також по наповненню кульок повітрям та формуванню кріплення їх на паличку.


Порівняння товарів (0)


Арка из шаров двухцветная

Арка из шаров двухцветная

Ефектна арка з повітряних кульок для прикрашання фасаду магазину, компанії, фірми на відкриття магаз..

350.00грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Телеграм
Вайбер Вайбер