ПРАВИЛА ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ MAGIC PARTY SHOP (ВСЕ ДЛЯ СВЯТА!)

НАШІ ПРАВИЛА І УМОВИ ПРОДАЖУ
Друзі, ми раді бачити Вас на нашому сайті https://magicparty.com.ua (далі по тексту "Сайт").
 «Умови продажу товарів» (далі - «Умови продажу») є публічною офертою, яка пропонує укласти дистанційний договір купівлі-продажу на нижченаведених умовах.
Продавець - інтернет-магазин Magic Party Shop-Все для свята (далі по тексту - Продавець).
Покупець - громадянин або громадянка України, зареєстровані або незареєстровані користувачі інтернет-сайту magicparty.com.ua і який отримує Товари виключно ДЛЯ ОСОБИСТИХ ПОТРЕБ. У разі порушення Покупцем даної умови він позбавляється пільг і переваг, зазначених у Законі України від 12.05.1991 № 1023-XII "Про захист прав споживачів".
Товари Продавця - карнавально-святкова продукція, товари для свята, повітряні і фольговані кулі і святкові аксесуари.
Дані Умови визначають тільки правила продажу товарів, зазначених на даному Сайті. Покупець може проконсультуватися і отримати гарантовану вичерпну консультацію по наявності товару або з будь-якого іншого питання по телефону або ознайомитися з товарами, запропонованими в роздрібному магазині до і в момент оформлення замовлення, який знаходиться за адресою: м. Херсон:


1.    вул. Залаегерсег, 18, ТРЦ Fabrika, 4 черга, Торгові ряди Factoria, магазин Magic Party Shop (Все для свята!);
2.    вул. Торгова, 29 (раніше 21 Січня), район центрального РАГСу.
Договір купівлі-продажу вважається завершеним з моменту оформлення замовлення на сайті. Факт оформлення замовлення на Сайті означає, що Покупець ознайомився з умовами продажу товарів і згоден з даними Умовами Продажі.

ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ
Оформивши замовлення на Сайті, я одноразово даю продавцеві свою згоду на обробку всіх моїх наданих даних з метою якісного обслуговування і своєчасної доставки.
Прийнявши участь в різних бонусних акціях та програмах лояльності як зареєстрований користувач, я обізнаний, що власником бази даних є Продавець, і я даю згоду тільки Продавцю на обробку та використання своїх даних з метою інформування мене про них, без права передачі третім особам, з правом вимоги (письмовим запитом) припинення обробки моїх персональних даних в будь-який момент.


ПРОДАВЕЦЬ гарантує захист персональних даних користувачів і н е передає особисті дані Користувача третім особам.
ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ
За інформацією, консультацією, порадами або з питаннями звертайтеся за адресою:
 м Херсон, вул. Залаегерсег, 18, ТРЦ Fabrika, 4 чергу, Торгові ряди Factoria,
магазин Magic Party Shop (Все для свята!) з 10.30 до 20.00 щодня
або в наш Відділ обслуговування клієнтів:
за телефонами:
(099) 71 71 347; (095) 591 70 70 (З 10.30 до 20.00 щодня)


ЦІНИ
Всі ціни на Сайті дійсні тільки на території України і дійсні тільки в рамках наявних Товарів на складі.
Ціни на Сайті вказані в гривнях, без урахування вартості доставки. Ціни можуть змінюватися протягом року, проте замовлені товари оплачуються за цінами на момент оформлення замовлення Покупцем.
ОФОРМЛЕННЯ ЗАКАЗУ
Натисканням на кнопку "Підтвердження замовлення", Покупець заявляє про своє повній згоді з вмістом замовлення і висловлює згоду на укладення договору на основі даних Умов Продажі Товарів.


Як тільки замовлення зареєстровано, на електронну пошту Покупця надсилається підтвердження із зазначенням загальної суми до оплати без урахування вартості доставки. Це повідомлення - підтвердження того, що замовлення прийняте, в даний момент обробляється і подготовлівается, а також це є доказом укладення Договору між Продавцем і Покупцем про віддалений спосіб продажу товарів за допомогою Сайту.
Замовлення обробляється і готується Продавцем протягом 1-2 календарних днів з дати його оформлення, і відправляється службою доставки на протязі того ж дня, (за умови, що він є робочим), коли він був зібраний (для замовлень, що надійшли від Покупця до 13.00 ) або на наступний день (для замовлень, що надійшли від Покупця після 13.00) на адресу, вказану Покупцем.
Продавець має право уточнити деталі замовлення по телефону і не несе відповідальності за затримку в доставці замовлення Покупцеві в разі неповних і / або недостовірних даних, зазначених Покупцем при оформленні замовлення або внаслідок вихідних або святкових днів, коли служби доставки не працюють.


 НАЯВНІСТЬ ТОВАРІВ
Перелік пропонованих Товарів встановлено Продавцем. Інформація про найменування Товарів, їх вартості знаходиться в описі на Сайті. Пропозиції актуальні тільки в межах наявних на складі Товарів. Покупець може попросити Продавця повідомити його в майбутньому про наявність товару, коли він з'явиться на складі або в магазині.


ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ
Оплата замовлення, оформленого на Сайті, проводиться в гривнях, перед відправкою товару, з 100% передоплатою шляхом зарахування грошових коштів на карту банку «ПриватБанк» або післяплатою після доставки Покупцеві транспортною службою або іншим способом за погодженням сторін. Перед проведенням будь-яких операцій по перерахуванню, будь ласка, зв'яжіться з нами за телефоном: (099) 71 71 347

У разі адресної доставки або оплати післяплатою - Покупець зобов'язується здійснювати оплату замовлення тільки після перевірки на цілісність вмісту в присутності кур'єра або представника служби доставки.


 ДОСТАВКА
Доставку товарів Продавець здійснює в межах території України в відділення Транспортної компанії або за адресою, вказаною Покупцем при реєстрації Покупцем при оформленні замовлення.
Для швидкого та якісного доставки замовлення Покупцеві слід вказати з точністю всі необхідні подробиці адреси та контактні телефони.
Доставка Покупцеві здійснюється кур'єром Продавця або транспортною компанією "Нова пошта".
Доставка по Україні оплачується Покупцем відповідно до тарифів і правил транспортної компанії.
Залежно від поточних проведених акцій і спецпропозицій Продавця, Покупець може не оплачувати витрати за доставку.
Термін доставки при наявності всіх товарів на складі - транспортною компанією "Нова пошта" 1-3 дні.


 ГАРАНТІЯ СПОЖИВЧИХ ПРАВ
У разі, коли Продавцем здійснено продаж товару неналежної якості або при при ситуації відправки, не того товару (або неправильного артикулу) Покупець має право вимагати обміняти на аналогічний товар або заміну з відповідним перерахуванням вартості товару, або відшкодування фактично понесених витрат.


 ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРОДАВЦЯ
Продавець зобов'язується обробляти замовлення Покупця на правах і умовах, зазначених в Умовах продажу товарів, наведеними на даному Сайті і не несе відповідальності за невиконання договору в разі відсутності на складі або зняття з виробництва того чи іншого товару, а також при настанні обставин непереборної сили (включаючи порушення роботи, страйки поштових служб і служб транспортних компаній і підприємств зв'язку, військових дій і стихійних лих).

ПРОДАВЕЦЬ зобов'язується докладати всіх можливих зусиль, для забезпечення точності і періодичного оновлення інформації на Сайті, підтримуючи актуальність пропозиції і залишаючи за собою право змінювати в будь-який момент без попереднього повідомлення будь-яку інформацію, розміщену на Сайті.


ПРОДАВЕЦЬ знімає з себе відповідальність за терміни доставки товару і збитки в разі:
- будь-якого збитку, що виник внаслідок зміни інформації третіми особами, які здійснили несанкціонований доступ на наш Сайт;
- будь-який збиток, що виник внаслідок вашого доступу на Сайт в момент несанкціонованого доступу на Сайт третіми особами та / або неможливості такого, включаючи прямий збиток і упущену вигоду, які б не були викликали даний збиток причини, а також прямі та / або непрямі наслідки.


АВТОРСЬКІ ПРАВА
Всі матеріали, які знаходяться на Сайті, включаючи товарні знаки, тексти, фотографії, малюнки, логотипи, зображення, емблеми, графіки і т.д., що знаходяться на Сайті, а також програмне забезпечення, є виключною власністю Адміністратора сайту.
Адміністратор Сайту володіє винятковими правами на використання об'єктів інтелектуальної власності, а також на матеріали, які були використані при створенні даного Сайту або розміщені на ньому.
Копіювання і використання всього вмісту або частини елементів Сайту дозволяється Користувачеві Сайту тільки в особистих інформаційних цілях. Копіювання і використання змісту сайту в інших цілях категорично заборонені. Будь-яка не обумовлений вище використання, включаючи розповсюдження, відтворення, імпорт, переклад, переробку, вчинене без попередньої письмової згоди Адміністратора сайту, вважається порушенням виняткових прав Адміністратора Сайту, порушенням права інтелектуальної власності та переслідується відповідно до Цивільного кодексу України, Господарським кодексом України, Законом України "про авторське право і суміжні права", а також Кодексом України про адміністративні правопорушення (Глава 6 адміністративні правопорушення, посягання на власність, Стаття 51-2. Порушення прав на об'єкти прав інтелектуальної власності).


ЗМІНА УМОВ ПРОДАЖУ
Продавець залишає за собою право покращувати або змінювати в будь-який час дані Умови продажу. У разі їх зміни, Продавець зобов'язується завчасно повідомляти Покупцеві нові умови продажу за допомогою публікації Сайті або повідомленням зареєстрованих користувачів.
Договір може бути розірваний Покупцем за умови надсилання відповідного повідомлення про це протягом 14 днів з моменту підтвердження його замовлення за допомогою електронного або письмового повідомлення протягом 14 днів після отримання замовлення з обов'язковим обґрунтуванням повернення товару відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів "(статті 8 і 9 Закону).
Покупець в обов'язковому порядку і беззастережно має право здійснити повернення або обмін товару в термін до 14 днів, якщо той має явний дефект або пошкодження або якщо товар, який був доставлений до покупця не відповідає заявленим на сайті характеристикам.
З повагою, адміністрація сайту.